Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda
Hakkımızda

Diyetisyen Dilara Karaca Kimdir?

9 Aralık 1989 İstanbul doğumluyum. İlk ve orta öğrenimimi İstanbul Fatih’te tamamladım. Çocukluğumdan bu yana fazla kilolarım ile başa çıkma yöntemleri aradım. Ancak tartıda 130 kiloyu gördüğümde sağlıklı beslenme ile ilgili araştırmalara girdim. Kitapları, makaleleri ve kendimde denediğim yöntemleri aldığım lisans eğitimimle birlikte harmanladım. 2009-2014 yılları arasında Beslenme ve Diyetetik Bölümü Lisans Eğitimi’mi Arel Üniversitesi’nde yüksek onur belgeleri alarak tamamladım. Bu sayede diyetisyen unvanımı sağlıklı beslenme ve zayıflamayı ilk kendinde deneyimleyen biri olarak aldım ve toplamda 60 kilo kaybettim. Bu mesleği seçmekteki asıl hedefim toplumdaki “Şişman bu, çok yer.” algısının değişmesiydi. Çünkü ben obeziteye neden olan çeşitli hastalıklarla mücadele etmek zorundaydım. Aslında kilolarımın nedeni hormonsal bozukluklarım ve düzensiz beslenmem kaynaklı oluşan bazal metabolik yavaşlıktı…

Çocukluğumdan beri baş ettiğim fazla kiloların yarattığı fiziksel ve psikolojik baskıyı benim gibi kötü deneyimleyen genç ya da yetişkin danışanlarım üzerinden de alabilmek benim için bir hedef haline geldi. Eğitimim boyunca pek çok hastanede “Beslenme”, “Çocuk ve Anne Beslenmesi”, “Sporcu Beslenmesi”, “Kurum Beslenmesi” gibi konularda çalışmalar yapıp stajlarımı tamamladım. Aynı zamanda yüksek öğrenimimi Sakarya Üniversitesi’nde Sağlık Yönetimi üzerine bitirdim. 2014 -2016 seneleri arası özel bir hastanede görev aldım. İlk olarak ofisimi 2016 yılında İstanbul Bayrampaşa Yıldırım’da açtım. Ardından 2019 senesinde ikinci ofisimi Mecidiyeköy’de açtım ve hala hizmet vermekteyim.

İnsanlara Özgüvenlerini Geri Kazandırdım

Şu ana kadar 20.000’i aşkın danışanıma hizmet verdim . Özellikle eksiksiz devam edenlerle güzel sonuçlar aldık ve almaktayız. Üstelik sayısız ilaç kullanan danışanlarımı sadece uyguladığım beslenme programları ile avuç dolusu ilaçlardan kurtardım. Ergen yaşta hayata küsmüş ve özgüvenini kaybetmiş binlerce danışanımın hayata dört elle bağlanmasında rol aldım. Diyalize girecekken sadece uyguladığım beslenme programı ile böbrek hastalıklarından kurtulan birçok canın mutluluğuna vesile oldum. Yürümekte zorluk çeken çeşitli ortopedik problemleri baş gösteren birçok danışanımı kaybettiği kiloları sayesinde kaliteli bir hayata kavuşturdum. Böylelikle başta kendim olmak üzere birçok hayata dokundum. Elimden geldiğince birçok insanı mutlu etmeye devam ediyorum. Çünkü onların gözünde sağlıklı hayata kavuşmanın mutluluğunu görmek benim için muazzam bir his. Belki de danışanlarımla sağladığım bu denli güzel muhabbetin asıl nedeni bir zamanlar benim de o koltuklarda kilolarıma çözüm arıyor olmamdı. Mesleğimde danışanlarıma kaliteli hizmet vermek, diyet uygulamalarında mutlak gerekli olan motivasyon ve pozitifliği sağlıklı beslenme ile harmanlamak temel prensibim.

Ofislerimde ve İnternet Üzerinden Danışanlarıma Sunduğum Hizmetlerim

 • Yüz yüze ya da online takipli diyet desteği
 • Tanita cihazlarımızla detaylı profesyonel analiz takibi
 • Yan takviye ve özel destek ürünlerle diyete destek
 • Kilo verme programı
 • Kilo alma programı
 • Sporcu beslenmesi programı
 • Kronik hastalıklarda beslenme
 • Gebelikte beslenme
 • Emzirme döneminde beslenme
 • Çocuk beslenmesi
 • Kurumsal beslenme
Son Teknoloji
Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır adı bilinmeyen bir matbaacının.
Sertifikalı Hekimler
Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır adı bilinmeyen bir matbaacının.
7/24 Müşteri Hizmetleri
Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır adı bilinmeyen bir matbaacının.
Tedavi Garantisi
Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır adı bilinmeyen bir matbaacının.

Diyetisyen Dilara Karaca

Diyetisyen Dilara Karaca Kimdir?

205


Mutlu Müşteri

150


Başarılı Cerrahi

28


Uzman Doktor

En iyi Diyet Paketi 399₺ (Yeni Hastalar)

Profesyonel Ekibimiz

Sektörün de En İyi Doktorlar

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinler bir hurufat numune kitabı üzere yazı.

Merve TAŞKIN

Diş Hekimi

Orhan KORKUT

Aile Hekimi

Şule KARAKULLU

Diş Hekimi

Oğuzhan ÖZMEN

Diş Hekimi

Yorumlar

Hasta Yorumları